Zimowa Akcja Serwisowa Yamaha

Zapowiadają długą i śnieżną zimę. Ale wyobraź sobie ten dzień, gdy wreszcie błyśnie wiosenne słońce i spod śniegu wyjrzy czarny asfalt. Dzień, w którym zechcesz wyprowadzić swój motocykl przed garaż i ruszyć na pierwszą przejażdżkę. Ale czy twój motocykl będzie wtedy gotowy do drogi?

Wymiana oleju, filtrów oleju, paliwa i powietrza, sprawdzenie układu hamulcowego i uszczelniaczy w amortyzatorach, a także kontrola łańcucha, napięcia paska napędowego i nasmarowanie elementów ruchomych zajmują trochę czasu. Jeśli nie chcesz czekać w kwietniu w kolejce do serwisu, zadbaj o swój jednoślad już teraz. W autoryzowanych serwisach Yamaha właśnie ruszyła Zimowa Akcja Serwisowa. Zlecając dziś przegląd swojego motocykla lub skutera, nie tylko zabezpieczysz go na przestój w chłodne miesiące, ale też przygotujesz do pierwszej wiosennej przejażdżki. Dodatkowo otrzymasz upominek i weźmiesz udział w losowaniu wyjazdu na safari na skuterach śnieżnych w Skandynawii.

Pierwszy zimą w serwisie, pierwszy wiosną na drodze!

Szczegóły promocji, regulamin oraz lista autoryzowanych serwisów Yamaha biorących udział w Zimowej Akcji Serwisowej na stronie www.yamaha-motor.pl

Zobacz również:
REKLAMA