Zimowanie motocykli

Jeżeli szukasz miejsca w którym będziesz mógł przechować przez zimę swój motocykl lub jeżeli masz bezpieczny magazyn lub garaż i możesz przechować cudze maszyny - jesteś w dobrym miejscu.

Zimowanie motocykli fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Jako że zima coraz bliżej, a wielu motocyklistów chce odstawiać maszyny na czas mrozów, postanowiliśmy, że stworzymy bazę miejsc, w których da się bezpiecznie przezimować wierzchowca. 

Jeśli więc masz strzeżony magazyn lub garaż i myślisz o przechowywaniu sprzętów daj znać, podając ilość miejsc, miasto, kontakt do siebie i miesięczny koszt takiej usługi.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem [email protected] prosimy tylko, by w tytule maila należy wpisać „akcja garaż”


Grodzisk mazowiecki

HOTEL DLA RZECZY w Grodzisku Mazowieckim, ul. Bałtycka 47 dojazd od ul. Żytniej. Obiekt ma około 860 m powierzchni na 2 poziomach, jest to budynek murowany o standardzie biurowym, w całości ogrzewany ,piętro klimatyzowane. Budynek jest chroniony ,rolety na oknach, zabezpieczony alarmem, monitorowany a ja posiadam polisę OC na przechowywane rzeczy. W budynku są 2 garaże, każdy o powierzchni ok. 45 m ,które przeznaczone są na garażowanie motocykli, których spodziewam się przyjąć w ilości 30-40 szt. (w zależności od wielkości motocykli).Garaże są również ogrzewane, zakładam ,że temp. zimą nie spadnie w nich poniżej + 8 C Ceny za garażowanie motocykli wynoszą;

1- 150 zł brutto miesięcznie za motocykl o pojemności silnika powyżej 750 cm ,

2- 120 zł brutto miesięcznie za motocykl o pojemności silnika poniżej 750 cm,

3- 80 zł brutto miesięcznie za skuter o pojemności silnika poniżej 50 cm,

Za rozpoczęty a niepełny miesiąc opłata naliczana jest proporcjonalnie w wysokości 1/30 opłaty miesięcznej za każdy dzień. Wystawiamy faktury i paragony. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kontakt: Ryszard Nasuta tel 502-088-084


Bielsko Biała

Mam suchy, ciepły garaż na 2 motocykle. Bielsko Biała, cena 50zł/miesiąc za 1 motocykl. Kontakt; Grzegorz  -504 482 761  [email protected]


Jasienica Dolna k/Nysy woj. Opolskie

Posiadam wolną przestrzeń garażową 100 m2 czyli na około 10 motocykli. Jest to nowy budynek magazynowy w Jasienicy Dolnej k/Nysy woj. Opolskie. Cena za 1 motocykl 100 zł za miesiąc. Kontakt  603 787 998 Agnieszka.  


Jelenia Góra

Centrum Motocyklowe Grzegorz Baraniecki ul. Wrocławska 45, Jelenia Góra. Kontakt: 501-222-108 lub 501-222-106. 

Mamy w naszym garażu miejsce na 4 - 5 motocykli. Obiekt chroniony, ubezpieczony, monitorowany, oferujemy ładowanie akumulatorów. Koszt: 2 zł/ dzień.


Olkusz

Jestem motocyklistą z Olkusza, posiadam 7 wolnych miejsc w domowym garażu. Cena 60zl/mc. Możliwość ładowania akumulatora. Kontakt: Wojtek 609 774 562.


Oświęcim Brzezinka

Mam garaż, w którym na spokojnie zmieszczą się jeszcze 4 motocykle. Koszt miesięczny to 20 zł. Miasto Oświęcim. Dokładnie Brzezinka. Nr tel. 516747959 -  Diana 


Warszawa

Monster Bike - salon i serwis Kawasaki, ul. Łopuszańska 93, Warszawa tel. 22 753 0479, 668 301 301. 

Oferujemy możliwość bezpiecznego przechowania pojazdu w naszej firmie. Zapewniamy bezpieczny, suchy kąt dla Twojego pojazdu i w pełni profesjonalną obsługę na czas jego postoju. Oferta zapewnia: obiekt monitorowany z ochroną, obsługę akumulatora, zabezpieczenie opon, ubezpieczenie pojazdu. 

Każdy pojazd zostanie przygotowany do wydania, więc nie będzie problemu z brudnym i suchym łańcuchem, ciśnieniem w oponach czy rozładowanym akumulatorem. Oferujemy również bezpieczny transport pojazdu od i do klienta naszym pojazdem w Warszawie i okolicach.

Ceny brutto: motocykle 99 zł – za każdy rozpoczęty miesiąc, skutery wodne 150 zł – za każdy rozpoczęty miesiąc. 

UWAGA ! Jeśli zlecicie nam przegląd swojego pojazdu podczas zimowania otrzymacie 20% rabatu na usługę zimowania, 15% rabatu na oryginalne części Kawasaki i robociznę.

http://www.monsterbike.eu/zimowanie-motocykli.html


Wrocław

Wrobud Motocykle Wrocław - autoryzowany salon i serwis Kawasaki, ul. Szczecińska 7, tel. 885 121 555. 

Oferujemy: ubezpieczone garażowanie twojego motocykla w ogrzewanym pomieszczeniu (obiekt monitorowany z ochroną 24h/7); systematyczne ładowanie akumulatora i zabezpieczenie opon. 

Cennik: bez względu na pojemność motocykla – 75 zł/miesiąc, skutery do 50cc - 50zł/miesiąc. 

Dodatkowo przy wyborze tej usługi przegląd wiosenny na promocyjnych warunkach – 15% rabatu na robociznę! 

http://kawasaki.wrobud.pl/

 

Zobacz również:
REKLAMA