[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Zimowe pomocje w serwisie CRANK

Każdy klient serwisu CRANK otrzyma 30 % rabatu na koszty robocizny, bez względu na rodzaj wykonywanych czynności serwisowych, czy też napraw. Do wymiany opon w motocyklu serwis wykonuje bezpłatnie wyważanie kół. Dodatkowo, dla osób zamieszkałych na terenie Warszawy, oferuje transport motocykla z domu klienta do serwisu i z powrotem w cenie zaledwie 100 zł! Najszybsi otrzymają specjalne upominki.

Promocja potrwa do dnia 31. marca bieżącego roku. Szczegółowych informacji dowiecie się dzwoniąc pod numer telefonu 515 – 444 – 550 lub pisząc maila na adres [email protected] Serwis motocyklowy CRANK znajduje się przy ul. Racjonalizacji 7 (róg ul. Woronicza) Warszawa 02-673, www.crank.pl .

Serwis CRANK oferuje:
- przeglądy
- naprawy bieżące, kapitalne i powypadkowe
- spawanie plastików
- prostowanie lag i półek
- projekty indywidualne
- budowanie motocykli od podstaw
- przygotowanie motocykli do sportu (wyścigi szosowe, offroad, supermoto) oraz stuntu

Zobacz również:
W 1969 roku Malcolm Uphill jadąc na seryjnym Triumphie Bonnevill z założonymi oponami Dunlop K81 zwyciężył w swojej klasie osiągając najwyższą prędkość okrążenia – 100,37 mil na godzinę. Dunlop by upamiętnić to wydarzenie, zmienił nazwę opon z K81 na TT100. Dzisiaj debiutuje nowa guma Dunlop TT100 GP Radial.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA