[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
2.5

Złodzieje motocykli chwalą się na Instagramie

Bezczelność złodziei nie zna granic. Ci brytyjscy, z Bristolu chwalą się skradzionymi motocyklami na portalu Instagram.

złodzieje z Bristolu Gang motocyklowy z Bristolu wrzuca zdjęcia skradzionych motocykli na Instagram.

Kradzieże motocykli w Polsce to coraz większa plaga. W Wielkiej Brytanii jednak jest jeszcze gorzej a złodzieje są coraz bardziej bezczelni. Co jakiś czas trafiają do nas filmy z kradzieży: a to Czerwone Panigale bezczelnie ukradzione spod domu, a to R1 brutalnie szarpana na parkingu.

Tym razem jednak złodzieje chyba przesadzili. Gang złodziei motocyklowych z Bristolu był na tyle bezczelny, że założył konto na Instagramie gdzie chwali się swoimi "zdobyczami". Na koncie Bristolbiketaker pojawiły się zdjęcia ponad 100 skradzionych motocykli w różnych okolicznościach przyrody.

Złodzieje siedzący na nich mają oczywiście zasłonięte twarze, a samo konto jest podpisane " They call me Mr steal your bike

zobacz galerię

Zobacz również:
Wygląda na to, że na fali ostatnich zmian w kodeksie drogowym - korytarz życia, jazda na suwak - rządzący szykują nam kolejną. Chodzi o zapowiedziane przez premiera nadanie pierwszeństwa pieszym jeszcze przed wejściem na przejście dla pieszych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA