[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
2.5

Złodzieje motocykli chwalą się na Instagramie

Bezczelność złodziei nie zna granic. Ci brytyjscy, z Bristolu chwalą się skradzionymi motocyklami na portalu Instagram.

złodzieje z Bristolu Gang motocyklowy z Bristolu wrzuca zdjęcia skradzionych motocykli na Instagram.

Kradzieże motocykli w Polsce to coraz większa plaga. W Wielkiej Brytanii jednak jest jeszcze gorzej a złodzieje są coraz bardziej bezczelni. Co jakiś czas trafiają do nas filmy z kradzieży: a to Czerwone Panigale bezczelnie ukradzione spod domu, a to R1 brutalnie szarpana na parkingu.

Tym razem jednak złodzieje chyba przesadzili. Gang złodziei motocyklowych z Bristolu był na tyle bezczelny, że założył konto na Instagramie gdzie chwali się swoimi "zdobyczami". Na koncie Bristolbiketaker pojawiły się zdjęcia ponad 100 skradzionych motocykli w różnych okolicznościach przyrody.

REKLAMA

Złodzieje siedzący na nich mają oczywiście zasłonięte twarze, a samo konto jest podpisane " They call me Mr steal your bike

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij