REKLAMA

Zlot Suzuki V-Strom ostanie miejsca

Jeździsz V-Stromem lub innym turystycznym enduro? Kręcą cię takie klimaty? W ostatni weekend września wbijaj na spotkanie z maniakami z klubu Suzuki V-Strom.

Maciej Osuch
Zlot V-Strom i przyjaciele.

W ostatni weekend września (25-27.09.2015 r.) w Podlesicach na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej odbędzie się spotkanie użytkowników V-Strom-ów i ich przyjaciół. Na imprezie podzielisz się doświadczeniami i wymienisz uwagi na temat DL-ek. A teraz, pod koniec sezonu, pochwalisz się trasami jakie zrobiłeś w kończącym się już sezonie motocyklowym. A że motocykle nie lubią stać w miejscu, organizator w sobotę przewidział kilka tras, które pozwolą zapoznać się z urokami Jury, jej zabytkami, przyrodą i ciekawymi, pełnymi zakrętów trasami.

Żeby uczestnicy czuli się bezpiecznie wezmą udział w pokazie ratownictwa drogowego oraz krótkim szkoleniu pierwszej pomocy. O kondycję maszyn zadba mechanik Suzuki.

Impreza rozkręci się na dobre wieczorem przy ognisku, muzyce zaproszonych kapel oraz niepowtarzalnym smaku jurajskiego piwa.

Zostały ostatnie wolne miejsca, więc nie ma na co czekać. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na www.vstromclub.fora.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA