Zlot: XII Zimowy Wjazd na Równicę

Za oknem śnieg i mróz? Oprócz grzebania w garażu warto czasem przewietrzyć kości! Rzuć wyzwanie zimie - zapraszamy do Ustronia na XII Zimowy Wjazd na Równicę.

Jarosław Modrzejewski
Zimowy Wjazd na Równicę

Konkurs skoków w Wiśle już przeszedł do historii, ale w okolicy pozostała gorąca atmosfera. Jeśli nie masz żadnych planów na najbliższy weekend, to w sobotę wbijaj do Ustronia (woj. śląskie) i przyłącz się do XII Zimowego Wjazdu na Równicę. Nieważne czy masz motocykl, quada czy jakikolwiek inny wynalazek. Start zaplanowano 21 stycznia w samo południe spod bram Muzeum Zabytkowych Motocykli "Rdzawe Diamenty" (Ustroń, ul. Partyzantów 1). Każdy kto przyjedzie wcześniej będzie miał możliwość zwiedzenia muzeum i zaopatrzenia się w gadżety.

W tym roku raczej nie zabraknie ani śniegu, ani mrozu- niepowtarzalny klimat, sporo emocji i świetną zabawę dostajesz w pakiecie! Na szczycie Równicy (885 m n.p.m.) uczestnicy rozgrzeją się przy specjalnie dla nich przygotowanym ognisku. A największe zmarzluchy mogą się rozgrzewać w schronisku i to na różne sposoby. Więcej informacji znajdziecie na fanpage'u  www.facebook.com/pages/Rdzawe-Diamenty

Zobacz również:
REKLAMA