[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Złóż życzenia Valentino

Kiedy świat sportów motocyklowych obiegła wiadomość o poważnej kontuzji Valentino Rossiego wielu kibiców zatrzęsło się nad dalszym losem wielkiego mistrza. Tymczasem Valentino po dwóch operacjach powoli wraca dozdrowia choć czeka go jeszcze daleka droga.

yzr-m1 74.jpg

Drogę tę osłodzić może mu ogromna lista życzeń składanych przez fanów mistrza świata. Taką możliwość dał bowiem Fiat Yamaha Team wszystkim fanom Rossiego. Życzenia można składać na oficjalnym profilu FYT na portalu Facebook . Z tej możliwości jak dotąd skorzystało około 500 osób. Jeśli chcesz, również ty możesz to uczynić. Fiat Yamaha Team obiecał, że przekaże wszystkie życzenia bezpośrednio do Vale, który będzie miał teraz całkiem sporo czasu aby poczytać listy od fanów.

REKLAMA

Zobacz również:
Nowy sezon MotoGP za pasem i wszystkie zespoły zaprezentowały już swoje motocykle i składy. Oto pełna galeria zdjęć nowego zespołu Yamahy, którego partnerem głównym w tym roku jest Monster.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij