[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.1

Znamy cenę KTMa Duke 790

Premiera nowego średniego Duke'a odbyła się w Mediolanie. Dzisiaj znamy już cenę.

Wprawdzie nowy KTM daleki jest od pokazanego w 2016 roku konceptu, ale naszym zdaniem to nadal maszyna warta uwagi. Jeśli więc rozważasz zakup Duke'a to znamy cenę - szykuj 40 990 zł.

Rzędowa dwójka z wykorbieniami przesuniętymi o 90o i zapłonami co 270o, moc 105 KM, masa 169 kg i garść diabelskich genów z Mattighofen to wróżba że na ulicach będzie się działo.

Owszem, kosztująca podobną kasę Yamha MT-09 jest od niego o 10 KM mocniejsza, jednak austriacki książę jest od niej o o 19 kg lżejszy! Aż nie możemy doczekać się konfrontacji!

Sprawdź też: Pierwsza rzędówka KTMa: Duke 790

REKLAMA

Nowości z targów EICMA 2018 Mediolan

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij