Znamy cenę Yamahy Tenere 700

Tenere 700 to jedna z najbardziej i najdłużej wyczekiwanych przez nas premier. Yamaha zdradziła właśnie cenę nowej, wszechstronnej maszyny. Ile będzie kosztowała i kiedy trafi do Polski?

27 marca o godzinie 14:00 na stronie internetowej Yamahy jako pierwszy w Europie będziesz miał okazję zamówić najnowszy japoński motocykl - Ténéré 700. Wszechstronne, turystyczne enduro wyglądem przypominające wyczynówkę z rajdu Dakar.

Yamaha Tenere 700 - cena. Ile kosztuje?

Yamaha przygotowała promocyjną cenę - 40 999 zł - dla osób które zamówią motocykl w przedsprzedaży poprzez stronę internetową. Za pachnącą świeżością Yamahę w salonie trzeba będzie zapłacić o dwa tysiące złotych więcej, czyli 42 999 zł. Promocja obowiązuje do 31 lipca 2019 roku, czyli do momentu zamknięcia strony internetowej z zamówieniami.

Chciałbyś jako pierwszy jeździć Tenerką? Spiesz się! Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Pierwsze sztuki trafią do osób, które najwcześniej złożyły zamówienia stronie Yamahy. Tenerki trafią do Polski we wrześniu 2019 roku.

Maszyny będzie można zamówić w dwóch wersjach - zablokowanej do 35 kW (47 KM, opcja dla osób jeżdżących na prawko A2) i standardowej (niezablokowanej - 73 KM). Do wyboru będą trzy wersje kolorystyczne: Ceramic Ice, Competition White i Power Black. Yamaha zapowiedziała też, że do nowego modelu przygotuje sporo, dostępnych opcjonalnie, akcesoriów.

Ceramic Ice

Power Black

Competition White

Yamaha Tenere 700 cenaYamaha
Yamaha Tenere 700 cenaYamaha
Yamaha Tenere 700 Yamaha

Jaka jest Tenere 700?

Najnowszą T7 napędza silnik CP2, czyli rzędowa dwójka o pojemności 689 cm3 znana z MT-07. Oprócz świetnego a przy tym prawie niezniszczalnego silnika spore pole do popisu daje prześwit 240 mm. Smukłe plastiki, wąski bal i pionowo ustawiony wyświetlacz to ukłon w stronę lubiących jazdę w terenie na stojąco. Zwolenników offu ucieszy też możliwość wyłączania ABS-u. Przedni zawias to upside-down o długim skoku 210 mm, zaś szprychowe koła mają średnicę 21 i 18-cali.

Więcej szczegółów na temat Yamahy Tenere 700 znajdziesz tutaj.Zobacz również:
REKLAMA