[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Znamy pierwsze terminy CSS 2017

Pierwsze szkolenia California Superbike School w tym sezonie są już zaplanowane. Możesz już się zapisać.

California Superbike School na łotewskim torze Bikiernieku Trase.

Polska edycja California Superbike School wystartuje w tym sezonie na torze w Poznaniu już pod koniec kwietnia. To tam 26 i 27 odbędą się pierwsze szkolenia CSS w tym roku. Na razie obowiązuje promocyjna cena 1780 zł za dzień. Kolejna edycja już miesiąc później - 27 i 28 maja na torze Bikierniki w Rydze (Łotwa) w cenie 299 Euro z dzień. A już w sierpniu CSS zadebiutuje na nowym torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim (woj. opolskie). Właśnie tam 21 i 22 sierpnia odbędzie się kolejne szkolenie CSS. Tor ten jest zupełnie nowy i ma możliwość ustawiania różnych konfiguracji więc jest idealnym obiektem do prowadzenia szkoleń.

Trwają również rozmowy z kilkoma obiektami w Hiszpanii, na których mogłyby się odbyć zimowe obozy CSS (takie jak w ubiegłym roku), ale na razie żadna decyzja nie została podjęta więc na szczegółowe informacje na ten temat trzeba będzie jeszcze poczekać.

REKLAMA

Zapisów możecie dokonywać na stronie sbkschool.pl w zakładce Terminy i Ceny.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij