Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Zobacz jak Monza morduje opony!

Tor Monza we Włoszech jest bardzo specyficznym torem, który mocno niszczy opony. Pirelli prezentuje specjalny film, który pokazuje co dzieje się z oponami podczas okrążenia na Monzie.

Długa prosta startowa, szykany i najszybszy zakręt w całej seri wyścigowej (Parabolica - około 230 km/h na wyjściu), opony na Monzie mają bardzo ciężkie życie. Co prawda w tym sezoni wyścigi WSBK na Monzie nie były zbyt efektowne (1. wyścig przerwano po 3 okrążeniach z powodów bezpieczeństwa, a 2. wyścig zakończono po 8. okrążeniu z powodu opadów deszczu), ale na otarcie łez w komputerowej symulacji Pirelli możemy zobaczyć co dzieje się z oponami podczas okrążenia na legendarnym włoskim torze. Do tego Pirelli zaprezentowało specjalną edycję opon kwalifikacyjnych z okazji 25-lecia serii wyścigowej World Superbike.

Diablo Superbike Superpole 25 lat WSBKzobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ