[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Zobacz jak jeździ Honda X-ADV

Kilka dni temu Honda potwierdziła zamiar wprowadzenia do produkcji nowego rodzaju motocykla, modelu X-ADV, będącego czymś w rodzaju skutera z terenowymi zawieszeniami. My juz dziś możemy już pokazać Wam jak ta maszynka jeździ. Zapraszamy na film.

Charakterystyczne cechy X-ADV to wygląd skutera zmieszanego z motocyklem i duże skoki zawieszeń umożliwiające jazdę po kiepskich drogach. Sprzęt trafi do salonów w przyszłym roku. Nie znamy jego ceny, nie wiemy też jeszcze jaki silnik posłuży do napędu tej maszynki. Gdybyśmy jednak mieli zgadywać, obstawiamy jednostkę pochodzącą z NC 750 współpracującą z dwusprzęgłową przekładnią DCT wyposażoną w tryb do jazdy w terenie.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz również:
Ze względu na to ograniczenia narzucone z powodu epidemii koronawirusa Yamaha Motor Polska przedłuża wiosenne promocje ułatwiające zakupy nowych motocykli i skuterów. Wszystkie akcje zostają przedłużone do końca maja 2020 r. Chodzi o akcje: Niken 3x3x3 oraz duże i małe pojemności z gwarancją niezawodności.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA