[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Zobacz premierę Yamahy M1 MotoGP na żywo!

Dziś premiera nowego motocykla Valentino Rossiego i Mavericka Vinalesa. Możesz ją zobaczyć na żywo dzięki livestreamowi już od 11.30!

Valentino Rossi i Maverick Vinales prezentują Yamahę M1 2017 Valentino Rossi i Maverick Vinales prezentują Yamahę M1 2017

Nowy sezon MotoGP zbliża się wielkimi krokami, więc zespoły wyścigowe prezentują swoje nowe motocykle. Dziś nową YZR-M1 zaprezentuje Yamaha, przy pomocy swoich gwiazd - najjaśniejszego Valentino Rossiego i młodego wilka Mavericka Vinalesa. Prezentacja odbędzie się w Madrycie, w siedzibie zespołu Movistar Yamaha, ale wy możecie zobaczyć to na żywo dzięki livestreamowi na oficjalnej stronie zespołu.

Wystarczy że klikniecie tutaj: Prezentacja nowej Yamahy M1 MotoGP, Valentino Rossi, Maverick Vinales

REKLAMA

Start transmisji o 11.30

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij