Zostań MotoMikołajem

Bielsko-Biała: MotoMikołaje już po raz X zbierają kasę i niosą pomoc wychowankom Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. I ty możesz pomóc! Kwesta w Gemini Park potrwa jeszcze tylko do jutra (do 9.12.2017).

W tegorocznej X jubileuszowej edycji weźmie udział ponad 120 MotoMikołajów. To motocykliści o wielkich i gorących sercach niosący pomoc już od wielu lat. W zeszłym roku podczas akcji zebrano ponad 20 tys. zł, które trafiły do Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. To wynik godny miana Świętego Mikołaja. Każdego roku dzieci piszą listy z życzeniami, które trafiają do MotoMikołajów. Zebrane pieniądze pomagają w spełnieniu największych marzeń najmłodszych.

W tym roku akcję wspiera Rafał Sonik, dlatego na miejscu będziesz mógł zobaczyć i usiąść na jego rajdowym quadzie. 6 grudnia odbyło się spotkanie z Mikołajem i moto sesja, przyjdź razem ze swoimi pociechami!

Dołącz do Mikołajowego gangu! 

Przyjdź do C.H. Gemini Park w dniach:
Pn-Pt    17:00-20:00
Sb-Nd   15:00-20:00
akcja potrwa do 9.12.2017r.

 

Akcję możesz wesprzeć wrzucając datki do puszki. W zeszłych latach, dzięki zbiórce, dzieci dostały masę prezentów, pojechały na zimowisko, a dom dziecka został wyposażony w nowe meble i pomoce dydaktyczne. 

Finał Mikołajów na motocyklach odbędzie się 9 grudnia o godzinie 12:00. Ubierz się na czerwono i wpadaj do Gemini Park! Wspólnie pojedziemy wręczyć maluchom prezenty. 

Więcej informacji znajdziesz tu:
http://www.motomikolajebielsko.pl/ i https://www.facebook.com/MotoMikolaje

Jesteś z innego miasta, a chciałbyś wziąć udział w akcji? Sprawdź gdzie w Twojej okolicy odbywają się MotoMikołaje.

Zobacz również:
REKLAMA