[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Zostań MotoMikołajem

Bielsko-Biała: MotoMikołaje już po raz X zbierają kasę i niosą pomoc wychowankom Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. I ty możesz pomóc! Kwesta w Gemini Park potrwa jeszcze tylko do jutra (do 9.12.2017).

W tegorocznej X jubileuszowej edycji weźmie udział ponad 120 MotoMikołajów. To motocykliści o wielkich i gorących sercach niosący pomoc już od wielu lat. W zeszłym roku podczas akcji zebrano ponad 20 tys. zł, które trafiły do Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. To wynik godny miana Świętego Mikołaja. Każdego roku dzieci piszą listy z życzeniami, które trafiają do MotoMikołajów. Zebrane pieniądze pomagają w spełnieniu największych marzeń najmłodszych.

W tym roku akcję wspiera Rafał Sonik, dlatego na miejscu będziesz mógł zobaczyć i usiąść na jego rajdowym quadzie. 6 grudnia odbyło się spotkanie z Mikołajem i moto sesja, przyjdź razem ze swoimi pociechami!

REKLAMA

Dołącz do Mikołajowego gangu! 

Przyjdź do C.H. Gemini Park w dniach:
Pn-Pt    17:00-20:00
Sb-Nd   15:00-20:00
akcja potrwa do 9.12.2017r.

 

Akcję możesz wesprzeć wrzucając datki do puszki. W zeszłych latach, dzięki zbiórce, dzieci dostały masę prezentów, pojechały na zimowisko, a dom dziecka został wyposażony w nowe meble i pomoce dydaktyczne. 

Finał Mikołajów na motocyklach odbędzie się 9 grudnia o godzinie 12:00. Ubierz się na czerwono i wpadaj do Gemini Park! Wspólnie pojedziemy wręczyć maluchom prezenty. 

Więcej informacji znajdziesz tu:
http://www.motomikolajebielsko.pl/ i https://www.facebook.com/MotoMikolaje

Jesteś z innego miasta, a chciałbyś wziąć udział w akcji? Sprawdź gdzie w Twojej okolicy odbywają się MotoMikołaje.

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij