[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Zostań bohaterem

Stay a Hero, Stay Safe to kampania mająca za zadanie promowanie bezpieczeństwa wśród motocyklistów. Film wspierający całą kampanię ma zwracać uwagę motocyklistów na bardzo ważne kwestie.

Ma im przypominać kim są po powrocie do domu (bohaterami i autorytetami dla swoich dzieci) i dlaczego warto tam wracać bezpiecznie. Twórcy wybrali taki sposób pokazania kwestii motocyklisty i przede wszystkim skierowania kampanii właśnie do motocyklistów aby odmienić nieco wizerunek takich kampanii, w których często stosuje się drastyczne zdjęcia, wpływając na odbiorców negatywnymi emocjami. Stay a Hero ma być odpowiedzią na takie produkcje i pokazywać, że motocyklista może być też autorytetem i wzorem do naśladowania.

REKLAMA

Daniel Cox jeden z autorów kampanii mówi: Kilka tygodni temu kiedy szykowałem się do przejażdżki, chłopiec przechodzący z ojcem obok mojego motocykla przyglądał się uważnie moim przygotowaniom. Stał i patrzył kiedy ubierałem ciuchy, rękawice i kask, wyprowadzałem motocykl i w końcu odjeżdżałem. Poczułem się wtedy trochę jak bohater, wzór do naśladowania i cieszę się, że nie patrzył jak odjeżdżałem w koszulce i krótkich spodenkach, a w pełnym kombinezonie.Taką właśnie inspiracją powinniśmy być jako motocykliści i zawsze dbać o to by do domu wracać bezpiecznie tak by nie krzywdzić siebie i swoich bliskich.

Filmik mimo, że nie działa bezpośrednio na zmysły, zmusza do pewnej refleksji i trudno nie zgodzić się z autorami kampanii. Lubimy to.

 

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij