[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Zostań testerem Ducati!

Brytyjski oddział Ducati organizuje dni testowe dla 160 osób na dwóch torach wyścigowych Snetterton i Silverstone. Jedną z nich możesz być ty!

Porównanie Ducati Panigale 1199 S vs Panigale 1299 S.

To niepowtarzalna okazja żeby przetestować Ducati Panigale 959 i 1299 na torach wyścigowych z mistrzostw świata i mistrzostw Wielkiej Brytanii. W testach weźmie udział aż 160 motocyklistów więc jest spora szansa się załapać. Testy odbędą się 20 maja na torze Snetterton i 26 maja na Silverstone w Wielkiej Brytanii. Wszystko co musisz zrobić to wypełnić szybką ankietę i odpowiedzieć na parę pytań kiedy skontaktuje się z tobą Ducati. Rejestracja odbywa się TUTAJ . Niestety oferta jest skierowana dla osób mieszkających przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, co nie oznacza, że nie można spróbować.Jeśli zostaniesz wybrany, wystarczy, że pojawisz się na torze w wyznaczonym terminie, oczywiście w odpowiednim stroju (nie, nie koktajlowym) i z kaskiem pod pachą. Powodzenia!

Zobacz również:
Norton to kolejna brytyjska marka po BSA i Royal Enfieldzie, która po upadku trafia w ręce Hindusów. Czy to szansa na ratunek dla brytyjskiej legendy?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA