[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Zrób prezent swojej Yamasze

Mikołajki i Boże Narodzenie już tuż tuż, a to znakomity moment żeby zrobić prezent swojemu motocyklowi. Jeśli masz Yamahę możesz liczyć na fajną opcję od Yamaha Motor Poland. W ofercie pojawiły się bowiem pakiety akcesoryjne do motocykli w promocyjnych cenach.

W zależności od modelu do wyboru masz pakiety Sport, Touring lub Adventure. Do każdego pojazdu została przygotowana inna oferta, która najlepiej uzupełni dany model. I tak, w sportowym zestawie do R6 znajdziesz nakładkę na siedzenie, uchwyt pod tablicę rejestracyjną i kierunkowskazy LED, a w turystycznym wyższą szybę, torbę na bak i crash pady. Z kolei w pakiecie w Adventure do FZ1 Fazer jest kufer topowy 39 l z zestawem montażowym i idealne na jesień podgrzewane manetki, a w ofercie Touring do skuterów Majesty 400, X-Max, X-City i Neo’s średniej wysokości szyba i top case bardzo wygodny w codziennej jeździe po mieście.

Każdy zestaw można rozbudować o jeden z czterech alarmów motocyklowych marek Meta lub Cobra wchodzących w skład pakietu Security.

REKLAMA

Pełna informacja i szczegółowa oferta na www.yamaha-motor.pl.
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij