Zrób prezent swojej Yamasze

Mikołajki i Boże Narodzenie już tuż tuż, a to znakomity moment żeby zrobić prezent swojemu motocyklowi. Jeśli masz Yamahę możesz liczyć na fajną opcję od Yamaha Motor Poland. W ofercie pojawiły się bowiem pakiety akcesoryjne do motocykli w promocyjnych cenach.

W zależności od modelu do wyboru masz pakiety Sport, Touring lub Adventure. Do każdego pojazdu została przygotowana inna oferta, która najlepiej uzupełni dany model. I tak, w sportowym zestawie do R6 znajdziesz nakładkę na siedzenie, uchwyt pod tablicę rejestracyjną i kierunkowskazy LED, a w turystycznym wyższą szybę, torbę na bak i crash pady. Z kolei w pakiecie w Adventure do FZ1 Fazer jest kufer topowy 39 l z zestawem montażowym i idealne na jesień podgrzewane manetki, a w ofercie Touring do skuterów Majesty 400, X-Max, X-City i Neo’s średniej wysokości szyba i top case bardzo wygodny w codziennej jeździe po mieście.

Każdy zestaw można rozbudować o jeden z czterech alarmów motocyklowych marek Meta lub Cobra wchodzących w skład pakietu Security.

Pełna informacja i szczegółowa oferta na www.yamaha-motor.pl.
Zobacz również:
REKLAMA