REKLAMA

e-TON e-MO

E-Ton e-Mo to superlekki skuter elektryczny tajwańskiej produkcji. Firma Polcar zainteresowała się tym pojazdem ze względu na jego ekologiczny charakter i postanowiła wprowadzić go na polski rynek.

Premiera tego skuterka odbędzie się podczas II Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w przyszły weekend 19-21 lutego przy ul Marsa w Warszawie. Ten mały wynalazek napędzany jest silnikiem elektrycznym o mocy 1200 W, zasilanym baterią litowo manganową LiMn2O4 o pojemności 10 Ah lub 15 Ah. e-MO waży zaledwie 50 (52 z baterią 15Ah) kilogramów i jest świetnym miejskim pojazdem. Pozwala na przejechanie 40 km (60 z baterią 15Ah) ze średnią prędkością 25 km/h. Po wyczerpaniu baterii wystarczy podłączyć skuter do gniazdka elektrycznego. Ładowanie trwa 2 godziny (3 godziny dla baterii 15 Ah). Skuterek posiada dwa tryby jazdy: Standard i Power (prędkość maksymalna 45 km/h). Ta jeżdżąca bateryjka toczy się na 14 calowych kołach, a o jej zatrzymanie dbają dwa hamulce bębnowe. Aby go prowadzić kierowca musi mieć ukończone 18 lat lub kartę motorowerową (poniżej 18). Więcej informacji: www.ekoskutery.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Za sprawą ciekawej wizualizacji, przygotowanej przez włoski magazyn InMoto, dyskusja na temat możliwego następcy Hondy Transalp rozgorzała na nowo. Podsumowujemy dotychczasowe informacje na temat tego motocykla.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA