motoRewolucja w Bydgoszczy

Po lipcowym otwarciu nowego salonu moto-akcesoria.pl we Wrocławiu przyszedł czas na kolejne zmiany. Tym razem kompletną metamorfozę przejdzie salon w Bydgoszczy.

Od 1-go września odmieniony salon będzie mieścić się na Fordońskiej 137, tuż obok Galerii Pomorskiej. Każdy motocyklista znajdzie w nim wszystko czego potrzebuje, by móc w pełni cieszyć się swoją pasją. Nowy salon będzie też większy od obecnego. 200 m2 powierzchni po sufit wypełniona ubraniami, kaskami, częściami eksploatacyjnymi a także gadżetami motocyklowymi.  W dzień otwarcia odmienionego salonu pracownicy moto-akcesoria.pl, jak zawsze przygotowali mnóstwo niespodzianek dla swoich klientów. Szczegóły poznamy wkrótce i na pewno poinformujemy was o planowanych akcjach.

W bydgoskim salonie na ul. Fordońskiej 137 będzie miejsce do wypoczynku dla zmęczonego podróżnika. A na rozluźnienie kawa, herbata oraz najnowszy numer Motocykla do poczytania. Nie zabraknie też miejsca na maszyny. Przed lokalem znajduje się darmowy parking dla motocykli.

Zakupy umili muzyka oraz fachowa obsługa. Pracownicy moto-akcesoria.pl to także motocykliści. Posiadają ogromną wiedzę i chętnie pomagają w doborze odpowiednich ubrań i akcesoriów.

Nie jest Ci po drodze do salony w Bydgoszczy? Nic nie szkodzi... moto-akcesoria.pl mają swoje salony już w 7 miastach w Polsce. Aktualne adresy pozostałych salonów znajdziesz poniżej:

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 229
Poznań Przeźmierowo, ul. Rynkowa 158
Szczecin, ul. Kniewska 2D (Centrala Firmy)
Warszawa Marki, al. Piłsudskiego 2A
Warszawa Raszyn al. Krakowska 48
Wrocław, al. Karkonoska 59b

I oczywiście na www.moto-akcesoria.pl

Zobacz również:
REKLAMA