[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Targi EICMA 2017 - mieszanka wybuchowa, czyli motocykle i dziewczyny

Mediolan – dla jednych miasto mody, a dla nas największe motocyklowe targi EICMA (9-12.11.2017r.). Najmocniejsi światowi producenci, zaskakujące premiery, nowatorskie prototypy i podkręcające temperaturę dziewczyny.

EICMA to wyjątkowa impreza, która rozkręca nowe trendy i wyznacza kierunki rozwoju technologii. W tym roku targi obchodzą swoje 103-cie urodziny. Są niezwykle ważne bo to dzięki nim poznajemy kilkadziesiąt motocyklowych premier i koncepcji. Nie zabraknie na nich największych producentów takich jak Ducati, Honda, Yamaha, Suzuki, BMW czy KTM.

Najbardziej nie możemy doczekać się premiery KTM-a Duke 790, Ducati 821, Hondy Gold Wing i Kawy Z900 RS. Ale czym jeszcze zaskoczy nas tegoroczna EICMA? Poznaliśmy też ciekawe koncepty, które mogą okazać się tegorocznymi premierami: Husqvarna Witpilen Aero, Honda NSC, Africa Twin Adventure. Jest na co czekać!

Targi startują 9 listopada o godzinie 9:30 i będą trwały cztery dni. Bilety kupicie na miejscu przed wejściem. Koszt 21 euro - około 90zł. Ogromny obiekt Rho Fiera na którym wystawiane są motocyklowe perełki znajduje się w północno-wschodniej części Mediolanu. Dokładną lokalizacje znajdziecie tutajMapa targów

Będziemy ukatualniać artykuł na bieżąco. Bądźcie z nami!

REKLAMA

Najciekawsze premiery targów EICMA 2017:

Najpiękniejsze dziewczyny z targów EICMA 2017:

Motocykle i dziewczyny z targów EICMA 2017 w Mediolanie. Motocykle i dziewczyny z targów EICMA 2017 w Mediolanie. Motocykle i dziewczyny z targów EICMA 2017 w Mediolanie.

 

Jak było rok temu?

TOP 10 EICMA 2016

 

Najpiękniejsze dziewczyny EICMA 2016Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij