Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Targi EICMA 2017 - mieszanka wybuchowa, czyli motocykle i dziewczyny

Mediolan – dla jednych miasto mody, a dla nas największe motocyklowe targi EICMA (9-12.11.2017r.). Najmocniejsi światowi producenci, zaskakujące premiery, nowatorskie prototypy i podkręcające temperaturę dziewczyny.

EICMA to wyjątkowa impreza, która rozkręca nowe trendy i wyznacza kierunki rozwoju technologii. W tym roku targi obchodzą swoje 103-cie urodziny. Są niezwykle ważne bo to dzięki nim poznajemy kilkadziesiąt motocyklowych premier i koncepcji. Nie zabraknie na nich największych producentów takich jak Ducati, Honda, Yamaha, Suzuki, BMW czy KTM.

Najbardziej nie możemy doczekać się premiery KTM-a Duke 790, Ducati 821, Hondy Gold Wing i Kawy Z900 RS. Ale czym jeszcze zaskoczy nas tegoroczna EICMA? Poznaliśmy też ciekawe koncepty, które mogą okazać się tegorocznymi premierami: Husqvarna Witpilen Aero, Honda NSC, Africa Twin Adventure. Jest na co czekać!

Targi startują 9 listopada o godzinie 9:30 i będą trwały cztery dni. Bilety kupicie na miejscu przed wejściem. Koszt 21 euro - około 90zł. Ogromny obiekt Rho Fiera na którym wystawiane są motocyklowe perełki znajduje się w północno-wschodniej części Mediolanu. Dokładną lokalizacje znajdziecie tutajMapa targów

Będziemy ukatualniać artykuł na bieżąco. Bądźcie z nami!

Najciekawsze premiery targów EICMA 2017:

Najpiękniejsze dziewczyny z targów EICMA 2017:

Motocykle i dziewczyny z targów EICMA 2017 w Mediolanie. Motocykle i dziewczyny z targów EICMA 2017 w Mediolanie. Motocykle i dziewczyny z targów EICMA 2017 w Mediolanie.

 

Jak było rok temu?

TOP 10 EICMA 2016

 

Najpiękniejsze dziewczyny EICMA 2016Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij