Blokady antykradzieżowe 2003

Przychodzisz w miejsce, gdzie zaparkowałeś swój motocykl i nie możesz uwierzyć własnym oczom. On zniknął... Niech to szlag! Oto nasza prezentacja blokad, które mają zapobiec takim sytuacjom.

Oferta klipsów na tarcze hamulcowe, U-locków, łańcuchów, lin, kotwic i innych patentów jest przebogata. My prezentujemy najbardziej charakterystyczne wyroby. Od tych najmniejszych, jak Luma Solido Acces, które po rozpięciu można zamocować w specjalnym uchwycie przykręconym do motocykla lub schować w futerale przy pasku, aż do tych najpotężniejszych – masywnych i ciężkich łańcuchów, czy „kotwicy” Kryptonite, którą można w sposób trwały zamocować w garażu.

No właśnie – wielu z nas przekonało się, że nawet garaż z solidnym zamknięciem i monitoringiem nie chroni należycie motocykla. Złodziej dostanie krwioplucia z wściekłości, przekonawszy się po sforsowaniu drzwi, że wyjazd motocyklem uniemożliwia masywny łańcuch. Gdy odchodzimy od maszyny na chwilę, klips na tarczy zapewne wystarczy. Jednak pozostawiając go na dłużej, warto stosować solidny łańcuch lub linę opasaną dookoła latarni lub drzewa. W Paryżu, gdzie codziennie ginie tyle samo motocykli, ile się sprzedaje – takie zabezpieczenie można zobaczyć najczęściej. Tak więc na tych urządzeniach nie warto oszczędzać.

Zobacz również:
REKLAMA