Bielizna Rev’it! Supersonic [TEST]

Bielizna Rev’it! Supersonic to bielizna termiczna w sam raz pod sportowy kombinezon skórzany.

Rev’it! Supersonic Jacek Hanusz

Rev’it! Supersonic to rodzaj bielizny termicznej przydatnej głównie do sportu – pod kombinezony skórzane. Supersonic to jednoczęściowy „pajacyk” wkładany przez rozcięcie na plecach, dzięki czemu jest pozbawiony wszelkich zamków, zapięć i zbędnych szwów. Jest świetnie dopasowany do ciała, elastyczny i lekki, nie gryzie, nie uwiera, nie obciera nawet podczas intensywnego używania na torze. Materiał jest przyjemny w dotyku, dobrze oddycha i odprowadza pot z powierzchni ciała w czasie wysiłku. Nawet po kilku godzinach komfort jest na wysokim poziomie. Nie jest to bielizna ocieplająca, lecz raczej dbająca o komfort termiczny.

 

Rev’it! SupersonicJacek Hanusz

  minus Bieliznę wkłada się przez rozcięcie na plecach. To dość wygodne rozwiązanie, choć wymaga nabrania wprawy.

 

PRODUCENT OBIECUJE
Sportowa jednoczęściowa bielizna termiczna, wykonana z oddychającego i wchłaniającego wilgoć materiału DRYARN z zawartością Lycry. Bielizna wkładana przez wycięcie na plecach, wyposażona w pętle na mankietach rękawów i nogawek zapobiegające przesuwaniu i podwijaniu się materiału. Rozporek w kroku.
KATEGORIA bielizna termoaktywna
CZAS TESTU 24 miesiące
CENA 619,00 zł
www.revitsport.com
nasza ocena SUPER

 

Przez dwa lata Rev’it-a! Supersonic używałem na zmianę z innymi kompletami, mimo to ma na koncie dobre kilka tysięcy kilometrów. I co? I nie widać po nim śladów używania. Na najbardziej narażonych na zużycie miejscach, np. w zgięciach stawów czy na udach, nie ma śladu zmechacenia, a wszystkie szwy trzymają. Regularne pranie z ciemnymi ciuchami w 40O nie wpłynęło na wytrzymałość i trwałość materiału. Wkładanie przez otwór na plecach wymaga pewnej wprawy, a podczas korzystania z dodatkowego ochraniacza pleców szwy są lekko odczuwalne, ale nie jest to coś, co na dłuższą metę wkurza.

 

Rev’it! SupersonicJacek Hanusz

 minus Pętelki zapobiegają podwijaniu się rękawów i nogawek, dzięki czemu wkładanie skórzanego kombinezonu jest łatwiejsze.

 

Michał Janiszynmotor-presee polska

Michał Janiszyn
Supersonic jest dopasowany, wygodny i zapewnia świetny komfort termiczny, zwłaszcza podczas jazdy w kombinezonie skórzanym. Po dwóch latach nie widać śladów zużycia. Naprawdę kawał świetnego produktu!

 

Skorzystanie z toalety „na jeden” jest możliwe dzięki rozporkowi (na zakładkę, bez zamka), ale „posiedzenie rady ministrów” wymaga rozebrania się z kombinezonu, co w pewnych sytuacjach bywa kłopotliwe, zwłaszcza podczas treningów na torze. Cena nie wykracza ponad ceny bielizny termicznej innych renomowanych producentów.
Supersonic to produkt świetny jakościowo, trwały i wygodny, a zatem godny polecenia.

 

Zobacz również:
REKLAMA