[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.3

Modeka Member - klasyczny styl

Modeka Member - jeśli lubisz klasyczny styl, nie przejdziesz obojętnie obok tej kurtki! W tej skórze będziesz dobrze wyglądał nie tylko na motocyklu, ale również podczas wieczornej imprezy gdzieś na mieście.

Modeka Member - skórzana kurtka w klasycznym stylu. Modeka Member - skórzana kurtka w klasycznym stylu.

Producent obiecuje

Kurtka skórzana Member to propozycja dla motocyklistów lubiących stonowany, klasyczny styl. Skóra bawola, z której ją uszyto, charakteryzuje się wysokim współczynnikiem odporności na ścieranie, zapewniając tym samym wysoki poziom bezpieczeństwa. Ma certyfikowane protektory barków oraz łokci. Ponadto tę skórę można wyposażyć w protektor pleców. Kurtka Member doskonale prezentuje się z motocyklowymi dżinsami.

Modeka Member - skórzana kurtka w klasycznym stylu.

Sprawdziliśmy

Modeka Member to fajna propozycja, jeśli szukasz kurtki i na motocykl, i do miasta. Pasuje równie dobrze do choppera, jak do nakeda. Sprawdziła się i podczas długiego wyjazdu do Słowenii, i w czasie częstych jazd po mieście oraz wypadów do knajpy. .Skóra po roku używania nadal wygląda znakomicie - fakt: chroniłem ją przed deszczem. Skóra cały czas jest miękka, a lekkie otarcia, które pojawiły się tu i tam, tylko dodają charakteru. Przetarte szwy? Nic z tych rzeczy! A siedem kieszeni to jest naprawdę coś! Dwie boczne są spore i mają zapięcia na zamki, więc podczas jazdy nic z nich nie wypadnie. Włożysz do nich portfel (nawet jeśli jest wypchany) oraz komórkę. W napoleońskiej, również zapinanej na zamek, schowasz dokumenty. Dwie w podszewce są wręcz ogromne. Zmieścisz w nich np. spory notatnik i tablet.

REKLAMA
Modeka Member - skórzana kurtka w klasycznym stylu. Modeka Member - skórzana kurtka w klasycznym stylu.
Wewnętrzna kieszeń jest tak wielka, że zmieścisz w niej i notes, i tablet, i komórkę. Dwie kieszenie na klacie to słaby pomysł. Na pewno lepsza byłaby wentylacja.Jak w większości tego typu kurtek, nie licz na zbyt wiele ochraniaczy. W Memberze są tylko na łokciach i barkach. Są one miękkie, więc podczas wypadu na miasto nie wyglądasz jak napakowany sterydami. W kieszeni na protektor pleców fabrycznie jest zakładana niemająca nic wspólnego z bezpieczeństwem pianka. Za dodatkowy ochraniacz musisz dopłacić (od 90 zł - w zależności od rozmiaru).

Modeka Member - skórzana kurtka w klasycznym stylu.
W kieszeni na protektor pleców znajdziesz piankę - jeśli chcesz ją zamienić na ochraniacz musisz dopłacić.

 


Za tą porządnie uszytą, stylową kurtkę z wysokiej jakości skóry musisz zapłaić niemal 1200 zł - to nie robi dziury w portfelu. Bez dwóch zdań to jest kolejny plus dla Modeki.

 

Modeka Member - skórzana kurtka w klasycznym stylu.

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
Partnerem sekcji jest:
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij