[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Rentgen: Abus Granit Victory X-Plus 68

Producent obiecuje: Antykradzieżowa blokada tarczy hamulcowej. Linka „memory” przypomina o zdjęciu zabezpieczenia przed startem. Dostępna również ze spłaszczonym grzybkiem do tarcz o małych wymiarach. Zamek zabezpieczony przed rozwierceniem. Korpus i trzpień (o średnicy 14 mm) z hartowanej stali. Zamek odporny na manipulacje. Waga 720 gramów.

Abus Granit Victory X-Plus 68

czas testu:

16 miesięcy

cena:

370 zł

importer:

Abus Polska, tel. 22 751 84 19, www.abus.pl

Sprawdziliśmy: Blokada jest solidna i łatwo ją upchnąć w kieszeni lub przypiąć gdzieś do motocykla. Ja woziłem ją przypiętą do setu tylnego podnóżka (w ofercie jest też przykręcany uchwyt za 100 zł). Łatwo ją zapiąć na tarczy, zaś wyciągana linka z opaską na kierownicę pozwoliła mi parę razy uniknąć startu z blokadą na tarczy. Zamek działa lekko, a otwieranie i zamykanie w nocy ułatwia kluczyk ze świecącą na niebiesko diodą. Żółte elementy łatwo się brudzą, automatycznie linka „memory” zaczyna się przecierać. Jako że nikt nie próbował sforsować Abusa, nie wiemy, na ile jest odporny, działa jednak odstraszająco.  

plusŻółta opaska z samoczynnie zwijaną linką przypomina o zdjęciu blokady.

plusNiewielkie rozmiary i krągłe kształty pozwalają upchnąć zamknięcie do kieszeni kurtki lub spodni.

minusNeonowa żółć świetnie przykuwa uwagę, ale też błyskawicznie się brudzi.

Zobacz również:
Rękawice motocyklowe krótkie – czy tu, tak jak w innej sferze życia – liczy się nie tylko długość, ale także technika? Prawdziwość tego stwierdzenia sprawdziliśmy, testując 10 par krótkich wodoodpornych rękawic z membraną.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA