Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Test Givi Cover All TM418

Zakłada się je na kierownice i mają za zadanie chronić dłonie przed zimnem. I podobno pasują do większości jednośladów. Jak jest naprawdę? Sprawdziliśmy to na przykładzie mufki Givi Cover All TM418.

Givi Cover All TM418 W przypadku mufek Givi uniwersalność jest ogromną zaletą: pasują do każdego sprzęta.  

Producent obiecuje: Mufki zakładane na kierownice motocykli i skuterów, chroniące przed chłodem. Wykonane z wodoodpornej tkaniny. Pasują do większości jednośladów.  

Sprawdziliśmy: Jeśli nienawidzisz mieć zimnych rąk i hołdujesz zasadzie „niech mnie zobaczą”, te mufki są właśnie dla ciebie. Importer nie kłamie, bo TM418 pasują do każdego bike’a. Wystarczy założyć je na koniec kierownicy, spiąć dwoma paskami, żeby nie odfrunęły na wietrze, i etap montażu zakończony. U nas jeździły na Harleyu-Davidsonie Softailu, KTM-ie Adventure, całej armii skuterów i poczciwej MZ ETZ 150. Zawsze pasowały idealnie. Jak działają w chłodne dni? Jeżdżąc w mieście nawet w cienkich rękawiczkach, nie poczujesz chłodu, a przy tym mufki w najmniejszym nawet stopniu nie utrudniają obsługi klamek hamulca i sprzęgła.

Największym wyzwaniem u nas była dla nich jazda z Wrocławia do Gdańska (450 km) na początku grudnia. Mimo braku podgrzewanych manetek, mufki + zimowe rękawice dały radę, więc ciągle mogę klawiaturze dziesięcioma palcami. To, że dziwacznie wyglądają na bike’u, totalnie mnie nie obchodzi. Wybieram przyjemne ciepełko.

 

Cena: 179 zł
 
Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE