Test Modeka Breeze - przewiew na maksa

Nie przepadasz za upałem, ale nie wyobrażasz sobie jazdy w t-shircie? Mamy coś dla ciebie: kurtka Modeka Breeze łączy dbałość o bezpieczeństwo i przewiewność.

Test Modeka Breeze i Honda CB 650 F. Honda
Test Modeka Breeze i Honda CB 650 F.

Producent obiecuje

Przewiewna kurtka miejska, uszyta z Poliamidu 450D z dużymi przewiewnymi panelami z siatki mesh. Wyposażona w wypinaną membranę Humax, zamek do spięcia ze spodniami, panele odblaskowe, zestaw protektorów (barki, łokcie) i piankę na plecach, 5 kieszeni, w tym jedną wodoodporną, miękki kołnierz. Duża możliwość regulacji (napy na rękawach i rzepy na biodrach). Dostępna w rozmiarach XS-4XL również w wersji damskiej. Mało tego do obu wersji dopasujesz dedykowane spodnie w dwóch kolorach i z opcją przedłużanych nogawek.

Test Modeka BreezeJacek Hanusz
Test Modeka Breeze

Sprawdziliśmy

Modeka Breeze to świetna kurtka na miasto, zwłaszcza na gorące dni w środku okresu wakacyjnego. Nic dziwnego, że w czasie jazdy w takich warunkach membrana Humax szybko powędrowała do szafy. Po jej wypięciu kurtka stała się superprzewiewna i megawygodna. Niewielkie i dość cienkie protektory nie wzbudzają wielkiego zaufania w trasie, ale w mieście czuję się dzięki nim wystarczająco bezpiecznie.

Kurtka jest bardzo fajnie wyposażona: dzięki napom na rękawach i paskom na biodrach ma spore możliwości regulacji, odblaski na barkach, ramionach i plecach, miękko wykończony kołnierz, zamek do spięcia ze spodniami i aż 5 kieszeni (w tym jedna wodoodporna w membranie). Szkoda tylko, że kieszenie zewnętrzne są bardzo płytkie (ledwie mieszczą telefon).

Test Modeka BreezeJacek Hanusz
Test Modeka Breeze
Test Modeka BreezeJacek Hanusz
Test Modeka Breeze
Duży plus za regulacje – napy na rękawach w dwóch miejscach i paski w biodrach. Kieszenie zewnętrzne są za płytkie – zmieszczą telefon, ale z portfelem może być problem.Kurtka była dość intensywnie używana (częste wkładanie i zdejmowanie, zapinanie i rozpinanie), zjeździła sporo kilometrów po ulicach Wrocławia, od czasu do czasu pokonując też większe odległości. W sumie w okolicach 3000 km. Na razie nie ma na niej śladu zużycia, pranie nie nastręcza żadnych problemów. Jest to naprawdę porządnie wykonany produkt.

Test Modeka BreezeJacek Hanusz
Test Modeka Breeze
Test Modeka BreezeJacek Hanusz
Test Modeka Breeze
Kieszeni jest sporo: dwie zewnętrzne, napoleonka, jedna wewnętrzna i jedna w membranie. Zamki na rękawach czasem się zacinają, wkurzać mogą za szerokie rękawy membrany.Kurtka ma kilka irytujących pierdół - na szczęście można z nimi żyć. Czepialskich może irytować luźna membrana, płytkie zewnętrzne kieszenie oraz działanie zamków - czasami się zacinają. 

Duży plus za wygodę i przewiewność kurtki! W ofercie w tym roku pojawiła się nowa wersja kolorystyczna - wygląda naprawdę kozacko.

Modeka Breezelady 2Modeka
Modeka Breezelady 2 - nowy kolor na sezon 2017. 
Kurtka Modeka Breeze w nowej wersji kolorystycznej na sezon 2017 prezentuje się całkiem nieźle Jest dostępna zarówno w damskiej, jak i w męskiej wersji.
Partnerem sekcji jest:
REKLAMA