[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Test butów MX Fox Instinct

Chad Reed, Ryan Dungey, Ricky Carmichael i Ken Roczen - ci goście podobno pomagali przy tworzeniu butów MX Fox Instinct. Nie są tanie, ale panowie solidnie się przy do nich przyłożyli.

Test butów MX Fox Instinct

Producent obiecuje: Wyczynowe buty motocrossowe zaprojektowane przy współpracy z czołowymi zawodnikami (Chad Reed, Ryan Dungey, Ricky Carmichael, Ken Roczen). Podeszwę wykonano z pięciu warstw o różnych gęstościach i charakterystykach mechanicznych. Cztery opatentowane zapięcia mają klamry w kształcie kuli.

Sprawdziliśmy: Kosztują wprawdzie furę kasy, ale gdy tylko włożysz je na nogi, uznasz te pieniądze za znakomicie wydane. Przede wszystkim Instincty są idealnie dopasowane, co niestety czyni je dość trudnymi we wkładaniu. Nie kupuj tych butów w ciemno. Mają niskie podbicie, więc jeśli nie przymierzysz ich w sklepie, możesz się naciąć. Za to znakomicie ułatwiają prowadzenie motocykla i wrzucanie biegów. Cztery klamry dopasują cholewkę idealnie do nogi, a gdy postawisz but na podnóżku bike’a docenisz wielowarstwową konstrukcję podeszwy, która pochłania ogromną część wibracji. Fajną sprawą jest monstrualny stabilizator stawu skokowego. Zapewnia on ruch stopy w górę i w dół, a ogranicza ruchy na boki. Na szczęście nigdy nie musiałem sprawdzać jego działania. Na koniec ciekawostka: każdy z butów waży 1954 gramy.

 

Cena: 1950 zł
 
Zobacz również:
Hakuna Matata, jak ładnie to brzmi... W tym zestawie Helda poczujesz się jak Król Lew, zwłaszcza jeśli na sawannę wyruszysz motocyklem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA