Test ciuchów off-roadowych UFO MX-19 Spectrum

Przez 2,5 roku "męczyliśmy" off-roadowe ciuchy UFO MX-19 Spectrum. Czy komplet spodni i bluzy wart ok. 600 zł jest wart swojej ceny?

Test ciuchów off-roadowych UFO MX-19 Spectrum

Rozpoznanie
Zestaw off-roadowych ciuchów: bluza ma wstawki z przewiewnego materiału zapewniające komfort, specjalne poduszki wsz yte na łokciach i silikonowe paski na plecach poprawiające trzymanie spodni, gdy bluza jest włożona do wewnątrz. Spodnie: wstawki z przewiewnego materiału zapewniają komfort, wzmocnienie z logo na kolanach, elastyczne panele w miejscach zgięć, wstawki z kevlaru na nogawkach w miejscu ich kontaktu z motocyklem.

Przebieg choroby
Przez 2,5 roku ten komplecik przeżył co nieco, a mimo to wygląda całkiem świeżo. Oczywiście białe wstawki nie wyglądają już jak prześcieradła z reklam, ale pewnie to z powodu nieużywania topowych proszków do prania… Żadnej z zaliczonych przez ten zestaw gleb nie udało się roztargać materiału czy szwów. Jedynie przedzieranie się przez krzaki z kolcami spowodowało niewielką dziurkę na lewym łokciu. Szóstka za materiały. Elastyczne wstawki na kolanach, w pachwinie i w okolicach pasa sprawiają, że nawet z solidnym ochraniaczem na nodze spodnie nie krępują ruchów. Grafika się nie spiera, kolory nie blakną. Przewiewne wstawki pomagają studzić emocje. To wdzianko z pewnością jeszcze potowarzyszy niejednej błotnej kąpieli.

 

Gwiazdki oceny
Cena: bluza 144 zł, spodnie 454 zł
 
Zobacz również:
REKLAMA