Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Test kurtki skórzanej Arlen Ness LJ-8984-AN

Największą wadą kurtki skórzanej Arlen Ness LJ-8984-AN jest jej dość wysoka cena. Ból związany z takim wydatkiem zrekompensują nam zalety, których kurtce nie brakuje. 

Producent obiecuje: Kurtka skórzana wykonana z bydlęcej skóry Daytona soft. Protektory CE na łokciach i ramionach, wstawki ze skóry elastycznej i perforowanej w okolicach barków. Na rękawach panele z materiału Schoeller Kevlar Stretch. Dwie kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne. Aerodynamiczny garb na plecach i zamek do spięcia ze spodniami. Trzy warianty kolorystyczne. Rozmiary 48-60.    

 

 

Sprawdziliśmy:Choć ta skórka jest w teście dopiero pół roku, zdążyła się sporo najeździć, a nawet zaliczyć glebę. Oprócz przytartych szwów i skóry łokcia na prawym rękawie nie ma innych śladów. Zero zarzutów co do wykonania, komfortu i dopasowania – nic nie obciera ani nie uwiera, zamki pracują jak nowe. Przydałaby się wentylacja na klatce piersiowej, bo w słoneczne dni robi się gorąco. Wtedy nie pomagają nawet przewiewne wstawki na rękawach. Wadą zdecydowanie jest cena – za takie pieniądze można wyrwać nawet kombinezon, ale z drugiej strony styl i poczucie bezpieczeństwa muszą kosztować.    

plus Aerodynamiczny garb w stylu kombinezonów wyścigowych wygląda fajnie.    

plus Protektory łokci dają poczucie pewności i bezpieczeństwa – są po prostu wielkie.    

Cena: 1749 zł
 

Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij