Test plecaka motocyklowego OJ Kyte M052

Wszystko na tym świecie ma swoje plusy i minusy. Nie inaczej jest z plecakiem motocyklowym OJ Kyte M052. Zebrane wszystkie pozwoliły wystawić mu ocenę dobrą. 

OJ Kyte M052

Producent obiecuje: Plecak z poliestru. Ma odblaski. Po zewnętrznej stronie na dole siatkowa kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny. Wzdłuż plecaka zaczepy z tworzywa sztucznego do zapinania pająka schowanego w kieszeni w dnie. W pokrywie plecaka kieszeń, a w niej pokrowiec przeciwdeszczowy. Dzięki zamkowi umieszczonemu na obwodzie, pojemność można zwiększyć z 6,5 do 15 litrów. 

Sprawdziliśmy: Ma nieco inny kształt: tworzy coś jakby trójkąt z podstawą skierowaną w górę. Rozwiązanie wygodne, bo uwzględnia anatomię pleców. Szerokie i wygodne szelki nie uwierają nawet przy ciężkim ładunku. Atutem jest też możliwość powiększenia pojemności. Zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy generalnie sprawdza się, tyle że odrobinę za mocno ściąga na gumce. Transport kasku? Dzięki chowanej w dolnej kieszeni siatce nie ma sprawy. Wada – karabińczyki z tworzywa sztucznego dość opornie się zapinają. Po otwarciu pokrywy na jej wewnętrznej stronie kieszeń z siatki. W środku plecaka część główna i dwie kieszenie od strony pleców, w tym jedna z zamkiem błyskawicznym. Dopinane na magnes suwaki powodują, że nie fruwają podczas jazdy, a usztywniany uchwyt, przymocowany do pokrywy, pozwala wygodnie transportować nawet na full wypakowany plecak. Pasek piersiowy jest dla mnie zbędnym bajerem.     

 

OJ Kyte M052

plus Fajnie zrobiony uchwyt powoduje, że noszenie plecaka w ręce nie jest problemem. 

plus Zamek powiększający objętość, czyli w dwie sekundy z 6 do 15 litrów.     

Gwiazdki oceny
Cena: kurtka 1460 zł, spodnie 1260 zł
 

REKLAMA