Test plecaka z bukłakiem Camelbak M.U.L.E. NV

Plecak z bukłakiem Camelbak M.U.L.E. NV spędził w naszej redakcji długie 28 miesięcy. To zdecydowanie wystarczyło aby odkryć jego zalety i ukryte wady, choć tych pierwszych jest znacznie więcej. 

Plecak Camelbak M.U.L.E. NV

Producent obiecuje: Najpopularniejszy na świecie plecak z systemem hydro, wyposażony w tylny panel N.V.I.S., 5-milimetrowa pianka izolacyjna utrzymuje odpowiednią temperaturę płynu, regulowany systemem Slide, pas mostkowy, odczepiany pas biodrowy, odblaski dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkownika w warunkach słabej widoczności, łatwo dostępna, odporna na warunki atmosferyczne kieszeń na MP3, wytrzymała osłona chroniąca plecak przed błotem i otarciami, zintegrowany z plecakiem pokrowiec przeciwdeszczowy. W zestawie 3-litrowy bukłak.

Sprawdziliśmy: Camelbak M.U.L.E. pochwalą miłośnicy off-roadu. W kilku mniejszych kieszeniach bez problemu zmieszczą się dokumenty, klucze od domu (przypina się je prostym karabińczykiem) i kilka drobnych klamotów. Paski na klacie i w pasie gwarantują, że M.U.L.E. nie będzie fruwał na wietrze i dziurach oraz przeszkadzał podczas jazdy. Zintegrowany z plecakiem 3-litrowy bukłak na wodę ma dożywotnią (!) gwarancję. Sprawdził się podczas wyjazdów z dala od źródełek i sklepów GS. Mistrzostwem świata okazał się jednak pokrowiec przeciwdeszczowy, chytrze ukryty w dnie plecaka. Szybkim ruchem można go założyć przed wjazdem w błoto lub podczas deszczu. Suche dokumenty, telefon, aparat foto itp. gadżety – gwarantowane. Jak przystało na Camelbak, jakość wykonania jest na najwyższym Biały materiał po kilku praniach wciąż jest biały, prujące się szwy i urwane paski to dla Amerykanów temat nieznany. Drobny minus przyznajemy za pojemność plecaka. 13 litrów wystarcza do schowania zaledwie najniezbędniejszych drobiazgów. Jednoczęściowy kombinezon przeciwdeszczowy mieści się na styk.

plus Kieszeń na MP-trójkę itp. wyłożona miękkim misiem.
plus Organizer, czyli kieszeń z wieloma przegródkami na klucze, dokumenty itp.
plus Sprytnie ukryty pod plecakiem, ale łatwo dostępny pokrowiec przeciwdeszczowy.

Cena: 479 zł
Ocena: Super * * * *

Zobacz również:
REKLAMA