Test rękawic Torx Delta

Letnie rękawice turystyczne Torx Delta wykonano ze naturalnej skóry. Mają wewnętrzną ochronną tkaninę Superfabric. Jak wypadł ich test?

Test rękawic Torx Delta

Producent obiecuje: Letnie rękawice turystyczne wykonane z naturalnej skóry. Mają wewnętrzną ochronną tkaninę Superfabric, ochraniacze Keprotec, karbonowe ochraniacze kostek i ściągacz przy nadgarstku. Kolor czarny, rozmiary S-XXL.

Sprawdziliśmy: Rękawice wprawdzie nie porażają wyglądem ani liczbą bajerów, niemniej są bardzo wygodne i nie najgorzej wykonane. Nie musisz dopasowywać ich do dłoni, nie krępują ruchów i spokojnie można w nich obsługiwać klamki i przełączniki, ale też bez trudu zapiąć zamek błyskawiczny lub napy. Odpowiednia długość mankietów pozwala pewnie umocować naciągnąć je na rękawy, a regulacje na nadgarstkach na dłoniach. Kostki i górę dłoni chronią karbonowe protektory ochraniacze z karbonu (symboliczne, ale jednak) są też na palcach wskazującym i środkowym. Końce palców oraz wnętrze chronią skórzane wzmocnienia, a brzeg dłoni nieduży ochraniacz Kaprotec. Jako że są to rękawice typowo letnie, najlepsze są w upalne i ciepłe dni. Wówczas zapewniają komfort i przyjemność jazdy. W chłodne dni, tzn. już poniżej +10-12o, dłonie marzną a podczas jazdy w deszczu szybko mokną. Jedynym uszkodzeniem, jakie się przydarzyło, był naderwany ochraniacz prawego kciuka, ale tu winna była rękawica, lecz wystająca śruba mocowania nawigacji.

 

Gwiazdki oceny
Cena: 179 zł
 
Zobacz również:
REKLAMA