[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Test rękawic Torx Delta

Letnie rękawice turystyczne Torx Delta wykonano ze naturalnej skóry. Mają wewnętrzną ochronną tkaninę Superfabric. Jak wypadł ich test?

Test rękawic Torx Delta

Producent obiecuje: Letnie rękawice turystyczne wykonane z naturalnej skóry. Mają wewnętrzną ochronną tkaninę Superfabric, ochraniacze Keprotec, karbonowe ochraniacze kostek i ściągacz przy nadgarstku. Kolor czarny, rozmiary S-XXL.

Sprawdziliśmy: Rękawice wprawdzie nie porażają wyglądem ani liczbą bajerów, niemniej są bardzo wygodne i nie najgorzej wykonane. Nie musisz dopasowywać ich do dłoni, nie krępują ruchów i spokojnie można w nich obsługiwać klamki i przełączniki, ale też bez trudu zapiąć zamek błyskawiczny lub napy. Odpowiednia długość mankietów pozwala pewnie umocować naciągnąć je na rękawy, a regulacje na nadgarstkach na dłoniach. Kostki i górę dłoni chronią karbonowe protektory ochraniacze z karbonu (symboliczne, ale jednak) są też na palcach wskazującym i środkowym. Końce palców oraz wnętrze chronią skórzane wzmocnienia, a brzeg dłoni nieduży ochraniacz Kaprotec. Jako że są to rękawice typowo letnie, najlepsze są w upalne i ciepłe dni. Wówczas zapewniają komfort i przyjemność jazdy. W chłodne dni, tzn. już poniżej +10-12o, dłonie marzną a podczas jazdy w deszczu szybko mokną. Jedynym uszkodzeniem, jakie się przydarzyło, był naderwany ochraniacz prawego kciuka, ale tu winna była rękawica, lecz wystająca śruba mocowania nawigacji.

 

Cena: 179 zł
 
Zobacz również:
Buty z membraną dla fanów maszyn klasycznych? Stylmartin Rocket wyglądają jak milion dolarów, jest tylko małe "ale" - jak zniosą crash test?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA