MOTOCYKLE KATALOG 2016

4 Show must go on

W tym roku gwiazdą najjaśniej świecącą na motocyklowym niebie jest powracająca po latach legenda, czyli Honda Africa Twin. Zobacz, co jeszcze będzie kręcić motocyklistów.

9 Motocykle seryjne

Tylko u nas w jednym miejscu masz wszystkie motocykle oferowane w Polsce. Sprawdzaj i porównuj – od A jak Aprilia do Z jak Zipp.

115 Stodwudziestkipiątki

Biją rekordy popularności, od kiedy można jeździć nimi w Polsce z prawem jazdy kategorii B. Spośród 60 modeli na pewno wybierzesz coś dla siebie.

129 Skutery

Do jazdy po mieście trudno znaleźć coś lepszego – w czasie dojazdu do pracy ominiesz korki, nie będziesz się stresował poszukiwaniem miejsca do zaparkowania, bez trudu zapakujesz na nich zakupy, które zrobiłeś w drodze powrotnej.

149 Motocykle elektryczne

Politycy, ekolodzy i niektórzy producenci twierdzą, że motocykle elektryczne to lepsza przyszłość. Może i mają rację, ale na razie ich ceny przyprawiają o zawrót głowy.

153 Motocykle sportowe

Tutaj liczą się ułamki sekund. Sprawdziliśmy, kto na czym się ściga, zaczynając od MotoGP, przez World Superbike i World Supersport, na motocrossie, enduro i trialu kończąc.

168 Cennik

W życiu nie ma nic za darmo – żeby zrealizować swoje marzenia, musisz zapłacić. Sprawdź, ile będzie cię to kosztować. W jednym miejscu masz ceny wszystkich dostępnych w Polsce motocykli, skuterów i quadów.