Od redaktora:

Na 172 stronach opisaliśmy ponad 420 motocykli i skuterów.

W najnowszym Katalogu znajdziecie nie tylko ich dane techniczne, ale również opisy, wrażenia z testów oraz aktualne ceny. Motocyklom o pojemności 125 cm3, do których prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii B, poświęciliśmy osobny dział. Nie pominęliśmy również motocykli sportowych od MotoGP poprzez WSBK i SSP, a na enduro i motocrossie kończąc. W motocyklach off-roadowych opisaliśmy najważniejsze zmiany w poszczególnych modelach, a całość uzupełniliśmy danymi technicznymi oraz namiarami na strony internetowe producentów/importerów.

Podsumowując każdy motocyklista znajdzie tu coś dla siebie. Chcesz być na bieżąco i mieć wszystkie nowości w zasięgu ręki? Lepiej nie mogłeś trafić!

Polecamy:

Na sezon 2021 nie zabrakło nowości. Cicha walka o to, kto pierwszy pokaże motocykl z radarem rozegrała się pomiędzy Ducati (pierwsze się pochwaliło) i BMW, które modelem R 1250 RT jednak wygrało tę krótką bitwę. Także KTM odważnie wszedł w tą technologię modelem 1290 Super Adventure z aktywnym tempomatem. Coraz lepiej wygląda segment najmocniejszych nakedów. Po ubiegłorocznych nowościach – Kawasaki Z H2 i Ducati Streetfighterze V4, KTM pokazał limitowaną wersję 1290 Super Duke RR, Suzuki nowego GSX-S-a 1000, a Triumph pozamiatał przepotężnym Speed Triple'em 1200. Nie zawiodła również Aprilia z odświeżonym Tuono V4 1100. Więcej znajdziesz w naszym Katalogu.
O ile o prototypach z MotoGP możemy tylko pomarzyć, to maszyny startujące w MX GP, czy International Six Days Enduro są praktycznie na wyciągnięcie ręki. Opisy zmian modeli 2021, zdjęcia oraz namiary na producentów/importerów znajdziecie w dziale "Sport" naszego Katalogu.