TEST + TECHNIKA

10 Medal dla Maedy

8 kg mniej niż poprzednia – nowa CBR-ka 600 RR to zupełnie inny świat.

16 Jak F-16

Yamaha YZF-R1 ma prawie tyle poweru, co myśliwiec F-16, ale potrafi też pokazać drugie, łagodniejsze oblicze. Wszystko to zawdzięcza elektronice.

22 Lepszy gatunek

Na Zachodzie ten model Kawasaki nazwano Versys, u nas dla odmiany – KLE 650. To udane połączenie turystyka z enduro, funbike’em i nakedem.

28 Zabijaka

Sprinty między knajpami i lansowanie się – Harley-Davidson XL 1200 L Sportster jest do tego po prostu stworzony. Co wynikło ze spotkania wersji Low z polskimi drogami.

32 Jak Wam się podoba?

Kawasaki ER-6n, Suzuki GSR 600 i Yamaha MT- -03 – nasze porównanie.

40 Idę na całość!

Off-roadowy szczyt – nasze porównanie BMW HP2 Enduro i KTM-a 950 Super Enduro R. Producenci poszli po bandzie – i pod względem masy, i mocy, i kasy, którą trzeba wyłożyć za te zabawki dla prawdziwych macho.

SERWIS

44 Koktajl Mołotowa

W cyklu „motocykl używany” o M 72, K 750 Uralu i Dnieprze – kultowych ruskich bokserach, które mają miłośników nawet w USA i Wietnamie.

MAGAZYN

72 Dwoje w siodle

Czarnogóra i Albania – dwoje naszych czytelników z wysokości siodła Afriki Twin postanowiło zwiedzić te południowoeuropejskie kraje.

80 Szczękościsk hebli

Skuteczne i bezpieczne hamowanie to elementarz motocyklisty, tym bardziej w sytuacjach podbramkowych. Trzecia część naszej szkoły jazdy.

SPORT

100 Antyjazda na antypodach

A miało być tak pięknie... 81. International Six Days Enduro w Nowej Zelandii ostudziło mistrzowskie zapędy naszej kadry narodowej. 22., ostatnie miejsce to najgorszy wynik reprezentacji Polski w ostatnich latach.

104 Latający spodek

Freestylowej imprezy rangi MŚ jeszcze w Polsce nie było.

109 Freestylowe 360

Wywiad z Matem Rebeaud, pierwszym mistrzem świata w historii motocrossowego freestyle’u. Ten gość nigdy nie wymięka.

STAŁE RUBRYKI

6 Krótko

51 Zimowa zadyma motocyklowa

56 Ogłoszenia drobne

68 Garaż

110 Notatnik sportowy

SPORT

92 Kosmos z GP

Ducati Desmosedici GP6, Honda RC 211 V, Kawasaki ZX RR Ninja, KTM 250 FRR, Suzuki GSV-R Racer i Yamaha YZR-M1 – tych sześć motocykli pomykało w minionym sezonie Moto Grand Prix po torach wyścigowych całego świata. Teraz dosiedli ich nasi ludzie.